Serwis, wypożyczalnia i sprzedaż maszyn budowlanych

O firmie

Mat-Bud - sprzedaż, wypożyczalnia, serwis maszyn budowlnych i narzędzi brukarskich

O firmie

Nasza firma istnieje od stycznia 1993r. W Centrum Brukarskim Mat-Bud zajmujemy się sprzedażą i wypożyczaniem maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy partnerem dla wielu firm wykonujących usługi brukarskie i ogrodowe. Zaopatrujemy je profesjonalny sprzęt do prac ogrodniczych i brukarskim. Nasi pracownicy – specjaliści i fachowcy są zawsze chętni do współpracy z naszymi klientami i do pomocy w rozwiązywaniu ich problemów. A zaplecze techniczne pozwala na wybór najbardziej odpowiedniej maszyny i doskonały jej serwis.

skontaktuj się

Sprzedaż maszyn

W dziale prowadzimy sprzedaż maszyn budowlanych i narzędzi potrzebnych do wykonywania prac brukarskich i drogowych. Wychodząc na przeciw potrzebom firm zajmujących się pracami brukarskimi otwarliśmy w 2013r nowy dział. Zadaniem tego działu jest kompleksowe zaopatrzenie naszych kooperantów w potrzebny sprzęt. Wprowadziliśmy sprzedaż profesjonalnych narzędzi brukarskich firm JAZON i MIMAL oraz narzędzi produkowanych przez firmy Stanley i Stalko. Dodatkowo otwarliśmy wypożyczalnię maszyn budowlanych i ich serwis.

zobacz więcej

Wypożyczalnia i serwis maszyn

Dodatkowo otwarliśmy wypożyczalnię maszyn budowlanych i ich serwis. Dzięki czemu współpracujące z nami firmy mogą rozwiązywać wszelkie swoje problemy w jednym miejscu. Wypożyczamy takie maszyny jak: koparki, wozidła budowlane, sprzęt do zagęszczania gruntu, sprzęt do cięcia betonu i asfaltu i inne. Istotnym elementem tego działu jest sprzedaż maszyn używanych, które są gruntownie sprawdzane w naszym warsztacie serwisowym, a w razie konieczności poddawane remontowi, którego dokonują nasi fachowcy.

zobacz więcej

Czym się zajmujemy?

Firma Mat-Bud powstała w 1993 roku jako sprzedawca materiałów i maszyn dla firm zajmujących się pracami brukarskimi i ogrodniczymi. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży narzędzi takich marek jak: JAZON i MIMAL oraz narzędzi produkowanych przez firmy Stanley i Stalko. W roku 2013 otwarliśmy również wypożyczalnię maszyn budowlanych i serwis maszyn, a w roku 2016 rozpoczęła się budowa nowoczesnych pomieszczeń warsztatowych, które umożliwią nam jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Sprzedaż maszyn budowlanych
96%
Wypożyczlania maszyn
85%
Serwis maszyn budowlanych
80%

Zespół Mat-Bud


Pracownicy naszej firmy to wysokiej klasy specjaliści, którzy są zawsze chętni do pomocy. Służą fachowymi poradami, pomagaja w wyborze najbardziej odpowiednich narzędzi i urządzeń.

Szukasz sprzętu budowlanego? Masz pytania? Czekamy na Twój kontakt. Pomożemy w wyborze!