Serwis, wypożyczalnia i sprzedaż maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych

Przegląd oraz naprawa maszyn budowlanych

MaszBudServisSerwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlnych, brukarskich

W dziale serwisowym zajmujemy się przeglądami oraz naprawami maszyn i urządzeń powierzonych nam przez klientów oraz przygotowywanych do sprzedaży.
Zatrudniamy w nim specjalistów z długoletnim doświadczeniem, dysponujących zapleczem technicznym umożliwiającym fachowy serwis różnych urządzeń.

Prowadzimy ewidencję napraw, dzięki której klient zawsze może prześledzić historię przeprowadzonych na jego maszynie remontów. Prowadząc naprawy ściśle współpracujemy z klientem w celu zoptymalizowania kosztów, jednocześnie starając się zachować jak najwyższą jakoś naprawy.

Maszyna budowlana w serwisie mat-bud

Wszystkie przeprowadzone serwisy, remonty i naprawy mają z naszej strony gwarancję, zapewnioną przez naszych fachowców z długoletnim doświadczeniem zawodowym.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość skorzystania z naszego transportu w celu dostarczenia maszyny do warsztatu. Dysponujemy szeroką gamą możliwości transportowych, dzięki którym z łatwością można dostarczyć maszynę o dowolnych gabarytach. Do wyboru mamy samochody o ładowności 1,5 t z windą, lawety od 2 do 4 ton ładowności, a także samochód wyposażony w HDS o ładowności 12 ton.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy fachowość wykonania, terminowość oraz elastyczność cenową.

Koparka w serwisie maszy budowlanych w Mat-Bud